Małgorzata Kińska

Psychoterapeutka, Pedagog

Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego, 4 -letniego szkolenia w zakresie prowadzenia psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie, oddział w Warszawie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt.

Ukończyłam pedagogikę wieku dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim. W pracy zawodowej od zawsze towarzyszę dzieciom w rozwoju i wspieram rodziców w oddziaływaniach wychowawczych, zwracając szczególną uwagę na znaczenie relacji pomiędzy członkami rodziny i jej wpływu na harmonijny rozwój dziecka.

Doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi (rodzicami) zdobyłam w Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży „PrzyStań” w Łodzi. Odbyłam staż kliniczny w oddziale psychiatrycznym Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łodzi przy ul. Aleksandrowskiej 159.

Dbam o swój rozwój uczestnicząc w różnorodnych warsztatach i treningach dla psychoterapeutów. Pracę poddaje regularnej superwizji. Blisko mi do myślenia o psychoterapii jak o podróży w poznawaniu siebie, zgody na bycie sobą oraz świadomości, że możemy się różnić. Myślę ,że jest to możliwe w prawdziwym spotkaniu z drugim człowiekiem, które daje możliwość zobaczenia i uleczenia tych części siebie, której tego potrzebują.

Zapisz się już dziś: