Rita Kałasznikowa

25 kwietnia 2023

psychoterapeutka

W pracy jest mi bliskie podejście humanistyczno-doświadczeniowe - w tym centralne pojęcia podejścia Carla Rogersa.

 

Jestem pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Ośrodku INTRA. Pracuję w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Swoją pracę poddaję superwizji. 

 

Fascynuje mnie fenomen człowieka, złożoność procesów w nim zachodzących, sposobów doświadczania oraz wzajemne oddziaływanie ludzi na siebie. Tworząc więzi z innymi osobami, odkryłam w sobie pragnienie niesienia pomocy ludziom poprzez obecność, wspieranie ich w doświadczaniu, towarzyszenie w budowaniu coraz większej świadomości. Chciałabym towarzyszyć innym w rozwoju, który, według mnie, jest niczym innym jak drogą ku sobie oraz ku drugiemu.

 

Wierzę w to, że każdy człowiek ma w sobie potężną siłę rozwojową, popychającą go do życia, do realizacji potencjału. Jednak pierwotny porządek używania  energii życiowej nierzadko zostaje zaburzony, co rodzi cierpienie. Wierzę również, że jest on możliwy do odbudowania właśnie poprzez wspierającą więź terapeutyczną - relację autentycznie i bezwarunkowo przyjmującą drugą osobę, z poszanowaniem jej granic, potrzeb, uczuć i wartości.

Inni specjaliści →

Zapraszamy do kontaktu

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Zapisy online →

psychoterapia, diagnoza, rozwój osobisty

 

ul. Drewnowska 55a lokal 6
91-002 Łódź

 

Piotr  798-848-550

Ola   600-234-155

 

ps@pozytywka-psychoterapia.pl

ola@hapcar.pl

© Centrum Psychoterapii Pozytywka