Patrycja Góralczyk

25 kwietnia 2023

psycholożka

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Łódzkim.Od razu po studiach pracowałam w korporacjach, dzięki czemu wiem jak praca w takim środowisku wpływa na rodzinę, życie towarzyskie i z jakim stresem się wiąże.W skład moich zainteresowań zawodowych wchodzą relacje międzyludzkie. Pracuje z osobami dorosłymi i nastolatkami w kryzysach dotyczących związków, problemów w rodzinie, problemów z rówieśnikami.

 

Specjalizuję się w pracy z:

  • zaburzeniami nastroju,
  • zaburzeniami lękowymi,
  • regulacją emocji,
  • żałobą po stracie,
  • niską samooceną i zaburzoną wiarą we własne możliwości.

 

Ukończyłam między innymi kurs terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz staż w poradni Psychomedic “Psycholog praktyk z modułem zaburzeń odżywiania”. W pracy nie sugeruję się narzędziami i metodami jednego nurtu psychologicznego. Uważam, że każdy pacjent jest inny i wymaga innego podejścia. Bliskie jest mi podejście integracyjne. Staram się pokazywać pacjentom ich zasoby, pracować na pozytywach. Jestem pod stała opieką superwizora.

Początki mojej pracy wiążę z Poradnią Mkk Trimed, gdzie pracowałem jako psycholog oraz odbywałam staż jako terapeuta zajęciowy.

Zapraszamy do kontaktu

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Zapisy online →

psychoterapia, diagnoza, rozwój osobisty

 

ul. Drewnowska 55a lokal 6
91-002 Łódź

 

Piotr  798-848-550

Ola   600-234-155

 

ps@pozytywka-psychoterapia.pl

ola@hapcar.pl

© Centrum Psychoterapii Pozytywka