O centrum 

798-848-550

9:00-21:00

600-234-155

600-234-155

O centrum

 

  

Dla kogo jesteśmy ?


 

Centrum psychoterapii POZYTYWKA powstało z myślą osobach w każdym wieku. Zajmujemy się stawianiem diagnozy i prowadzeniem psychoterapii dzieci i młodzieży. Pomagamy również dorosłym, parom i całym rodzinom.

Dlaczego pozytywka ?


 

  • Bo na ludzi patrzymy pozytywnie. Człowiek nie jest kłębkiem problemów czy ciekawym przypadkiem ale pełną pasji, wartościową osobą, zdolną decydować o sobie i swoim życiu. Szczególnie ważne jest to w pracy z rodziną. Akceptujemy wszystkich członków rodziny i ze zrozumieniem przyglądamy się wspólnie trudnościom, których doświadczają. 

  • Bo w przyszłość patrzymy pozytywnie. Już samo rozpoczęcie terapii jest pierwszym krokiem do zmiany na lepsze. 

  • Bo sam proces terapii jest czymś pozytywnym. Szukamy zasobów i dostrzegamy potencjał naszych pacjentów. Profesjonalną pomoc diagnostyczną i terapeutyczną łączymy z empatią i akceptacją. 

Co nas wyróżnia ?

  • Jesteśmy jednym z nielicznych ośrodków w Łodzi przygotowanym do prowadzenia całościowej terapii rodzin. Nasze podejście można nazwać psychoterapią zintegrowaną, ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin.

  • Specjalizujemy się również w diagnozie, terapii i warsztatach rozwojowych dla dzieci i młodzieży. Zwykle na pierwsze spotkania zapraszamy całe rodziny w celu rozpoznania problemu i opracowania strategii jego rozwiązania. Wówczas możliwe jest ustalenie, czy należy pracować indywidualnie, czy spotkania powinny odbywać się z rodziną.

 

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

POZYTYWKA PSYCHOTERAPIA, DIAGNOZA, ROZWÓJ OSOBISTY

 

ul. Organizacji WiN 61/6

91-811 Łódź (Bałuty)

 

Piotr  798-848-550

Ola   600-234-155

ps@pozytywka-psychoterapia.pl

ola@hapcar.pl

Zapraszamy do kontaktu