Zadzwoń

Magdalena Jakubowska

29 września 2023

psycholog rodzinny, pedagog

Jestem psychologiem rodzinnym i pedagogiem. Prowadzę konsultacje psychologiczne, rodzicielskie oraz wspieram rodziców i dzieci w postaci krótkoterminowej terapii psychologicznej. Osobom potrzebującym pomagam również udzielając wsparcia psychologicznego oraz w indywidualnych procesach poprzez sesje coachingowe i mentoringowe.

 

Konsultacje psychologiczno rodzicielskie

 

W swojej pracy wspieram rodziców i dzieci w umacnianiu wzajemnej relacji. Pomagam rodzicom zobaczyć i usłyszeć swoje dziecko tak by w efekcie rodzina mogła słyszeć się nawzajem.

 

Podczas konsultacji tłumaczę mechanizmy kierujące rozwojem dziecka, pomagam zrozumieć trudność, wyjaśniam przyczynę zachowań dziecka. Wierzę w kompetencje rodziców i dzieci dlatego swoją rolę traktuję jako empatycznego towarzysza w zmianie. Słucham uważnie i przyglądam się problemowi, szukam wraz z rodzicem rozwiązania, jednak nie narzucam kierunku.

 

Ważne jest dla mnie by pomagać rodzinie w jej jak najlepszym funkcjonowaniu. Pokazuję jak się komunikować w rodzinie, pomagam w samoregulacji i w znalezieniu strategii jak troszczyć się o siebie. Stawiam na bliskość i zaufanie gdyż wierzę, że więź to stabilny fundament dla relacji rodzic - dziecko w przyszłości. To nieoceniony zasób.

Inni specjaliści →

Zapraszamy do kontaktu

W celu umówienia terminu wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Zapisy online →

psychoterapia, diagnoza, rozwój osobisty

 

ul. Drewnowska 55a lokal 6
91-002 Łódź

 

Tel.  798-848-550

 

ps@pozytywka-psychoterapia.pl

© Centrum Psychoterapii Pozytywka