Agnieszka Pawlak

Psychoterapeutka, Pedagożka, Filolożka

Jestem absolwentką studiów magisterskich z pedagogiki i filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie studiuję psychologię.

Posiadam dyplom ukończenia 4,5-rocznego całościowego kursu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Pracuję psychoterapeutycznie łącząc podejście ericksonowskie, humanistyczne i poznawczo-behawioralne.
Pracowałam m.in. w domu dziecka, szpitalu psychiatrycznym, poradniach zdrowia psychicznego i własnym gabinecie. Współpracowałam z różnymi instytucjami pomagającymi rodzinie: MOPS, ośrodek adopcyjny, Dom Samotnej Matki, świetlica socjoterapeutyczna.

Przygotowuję się do certyfikatu w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, którego jestem członkiem i poddaję swoją pracę od wielu lat stałej, regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Bardzo lubię swoją pracę, jest ona moją pasją, lubię ludzi, wierzę że każdy z nas ma zasoby do zmiany i pomagam odzyskać do nich dostęp, pomagam rozwiązywać problemy.
Psychoterapię postrzegam jako drogę do świadomego, bardziej szczęśliwego życia.

Prywatnie od niemal 20 lat jestem szczęśliwą żoną i mamą dwojga nastolatków, interesuję się podróżami, literaturą, teatrem i dobrą muzyką.

W Centrum Pozytywka pracuję systemowo: z parami, rodzinami, młodzieżą i grupami.

Pracuję z parami
Pracuję z rodzinami
Pracuję z młodzieżą
Pracuję z grupami

Zapisz się już dziś: